OBAVIJEST ZA MATURANTE - VAŽNO!
Autor: Vjekoslava Radić, 15. 5. 2020.

Dragi maturanti,

S obzirom na aktualnu epidemiološku situaciju i organizaciju rada u Službi za školsku i adolescentnu medicine Nastavnog zavoda za javno zdravstvo SDŽ, ovim putem Vas obaviještavamo da će se Potvrde nadležnog školskog liječnika o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za određeni studij, za akademskugodinu 2020./21., izdavati uz prethodnu najavu na pregled putem telefona ili službenog e-maila te dostavu sljedeće dokumentacije na službeni e-mail najmanje 3 dana prije dogovorenog pregleda:

1. Upitnik za student, potpisan i skeniran (Poveznica na UPITNIK ZA STUDENTE)
  2. Obrazac potvrde za studij (preuzeti s mrežnih stranica sastavnice visokog učilišta gdje je objavljen natječaj za upis 2020./21.)
  3. Izjava o mogućem riziku zaraze SARS-CoV-2 virusom (Poveznica na IZJAVU STUDENT)

(obavezno dostaviti popunjen upitnik i izjavu prije pregleda)

Sljedeću dokumentaciju, ukoliko postoji, možete također dostaviti putem e-maila ili donijeti kopije na dan pregleda:

1. Preslika cjepnog statusa
  2. Recentna medicinska dokumentacija ako bolujete od kroničnih bolesti
  3. Rješenje o tjelesnom oštećenju
  4. Rješenje o primjerenom program obrazovanja
  5. Odluka o polaganju ispita državne mature uz prilagodbu ispitne tehnologije

Preporučena datoteka za privitak je PDF.

NAPOMENA:

Potvrde će se izdavati sukladno naputku odabranog fakulteta, prije ili poslije upisa.

VAŽNO!

• Prilikom dolaska na pregled, molimo da se dođe točno u vrijeme termina zapregled.
  • Sukladno epidemiološkim mjerama i preporukama, prije ulaska u ustanovu i čekaonicu,  mjeriti će se tjelesna temperatura. Osobe s febrilitetom i respiratornim simptomima neće biti primljene.
  • Obavezna dezinfekcija ruku prije ulaska u ordinaciju.
  • Molimo da se dođe sa zaštitnom maskom.