VIRTUALNI SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI
Autor: Lucija Dražić Šegrt, 21. 5. 2021.

Dana 20. svibnja 2021. učenici 4. razreda, smjer ekonomist, pripremili su Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki pod vodstvom profesorice Jelene Čarije.

Učenici su izradili promotivne videouratke putem kojih su predstavili svoje vježbeničke tvrtke –  Enter d.o.o. i Healthy Way d.o.o., koje su osnovane 2019. godine.

Vježbenička tvrtka Enter d.o.o. bavi se prodajom računala i računalne opreme te se trudi raznovrsnim izborom i najnovijim asortimanom zadovoljiti različite potrebe kupaca. Od poznatih brandova računalne opreme tvrtka uvijek bira one najkvalitetnije i provjerene kako bi se kupcima pružilo neprocjenjivo zadovoljstvo.

Za razliku od prethodne vt, vježbenička tvrtka Healthy Way d.o.o. bavi se prodajom zdrave hrane i organske kozmetike, a prepoznatljiva je po kvalitetnom i provjerenom asortimanu zdravih proizvoda i najnižim mogućim cijenama.

VT  je virtualna učenička tvrtka koja pridonosi razvijanju poduzetničkih vještina kod učenika radeći na principu stvarne tvrtke - učenici usvajaju znanja i vještine otvaranja tvrtke, upravljanja tvrtkom, vođenja računovodstva i financijskog poslovanja te razvijaju kreativnost, samostalnost, sposobnost timskog rada, poduzetnički duh kao osnovu za rad na radnom mjestu nakon školovanja.

U prilogu upoznajte naše vježbeničke tvrtke!